Skip to content Skip to footer
HAKKIMIZDA

Gençlik, deneyim ve yenilik
bir arada

Türkiye’nin en genç ilaç şirketlerinden biri olarak deneyimli ve uzman kadromuzla, yenilikçi tedaviler ve nadir hastalıklar alanında çözümler üretiyoruz. Bu nedenle daha etkili tedavi seçenekleri ile daha fazla hastaya erişmek istiyoruz.
Tüm enerjimizi; hasta merkezli bir yaklaşım benimsemek, hastaların tedaviye erişimini kolaylaştırmak, tedavilerin maliyetini düşürmek ve tedaviye yanıtı takip etmek için yeni teknolojiler ve araçlar geliştirmek için harcıyoruz.

Ar-Ge’den üretime, pazara erişimden ticari operasyonlara kadar birçok alanda deneyimli kadromuz ile ülkemiz ve yakın coğrafyamızdaki süreçleri yönetiyoruz.
Güçlü küresel iş ortaklarımız ile etik ve bilimsel ilkeler çerçevesinde hasta merkezli, Ar-Ge’ye daha fazla yatırım yapan, uluslararası alanda daha fazla tanınan geleceğin sağlık markası olmayı hedefliyoruz.

Küresel
80+

İş Ortağı

Biolock Pharma ile
80

Yeni inovatif ürün

Sağlık ihtiyaçlarınıza global ve yenilikçi çözümler

Herhangi bir terapötik alan seçmeden insanların yaşamlarını iyileştirecek tedavileri araştırmak ve onlara ulaşılmasını sağlamak.


Vizyon
Herhangi bir terapötik alan seçmeden insanların yaşamlarını iyileştirecek tedavileri araştırmak ve onlara ulaşılmasını sağlamak.

Misyon
Global iş birliktelikleri ve yenilikçi ürünlerle sağlık ihtiyaçlarına çözümler üretmek.

Neden
Biolock Pharma?

3 Küresel İş Ortağı

3 Ülkede Ofis

FDA Onaylı ürünler

İletişim

Bizimle iletişime geçin!

Biolock Pharma sürekli olarak yenilikçi tedaviler ve pazara erişimi konusunda stratejik ortaklıklar aramaktadır. Bu ortaklık fırsatları hakkında ek bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Türkiye/Çankaya-Ankara
USA/Miami-Florida
Kıbrıs/Gazimağusa